+420 318 635 425

info@tenart.cz

MASTERCLASS – KURZ PEČENÍ

Vážení a milí řemeslní pekaři, hobby pekaři a všichni, kteří se zajímáte o pečení chleba z kvalitních surovin.

V rámci vzdělávání a posunutí pekařského cechu o stupínek výš, jsme si pro vás připravili tento zcela ojedinělý „Sourdough Masterclass“ s pekařem Beeshamem Soogrimem, který nabízí své kurzy po celém světě. My bychom vám rádi nabídli tento ojedinělý a první Masterclass v České republice pod záštitou společnosti TEN ART STROJE, kde se tento Masterclass bude konat a přinášíme vám možnost přiučit se něčemu novému a zajímavému.

Masterclass jsou lekce věnované studentům nebo zájemcům o určitý obor a jsou vedené formou přednášky a zároveň ukázky odborníkem právě z tohoto oboru. Účastníci pak mají možnost si nové dovednosti rovnou vyzkoušet a je zde prostor na zodpovězení kladených dotazů.

První Pekařský Masterclass v České republice je tu a vy si ho můžete naplno užít. Nabídneme vám zajímavé postupy i přístupy k přípravám a pečení nejen z kvasu. Bude se konat v termínu 21. – 22. května 2024. Jedná se o dva celé dny, kdy vám bude Beesham k dispozici a kdy se můžete ptát na vše, co vás zajímá. K vašemu stávajícímu sortimentu tak budete moci nabídnout další zajímavé produkty. Veškeré procesy si vyzkoušíme a vše nám projde rukama. Od založení těsta až po finální pečení.

Počet účastníků na tento ojedinělý kurz je omezený na maximální počet 15 osob. Proto neváhejte a nenechte si ujít tuto zcela jedinečnou příležitost.

Cena je stanovena na 9.750,- Kč / osobu

Co vše bude součástí: dva celé dny příprav a pečení, skripta v českém jazyce s recepturami, k dispozici bude Beeshamův kvas pšeničný i bezlepkový. Dále pak nealkoholické nápoje během celého dne, 2 x coffebreak (dopoledne i odpoledne), oběd. Kurz bude probíhat v anglickém jazyce, nicméně je možné zajistit překladatele. S sebou si vezměte boty na přezutí a pekařské oblečení. Domů si odnesete upečené produkty a veškeré podklady s recepturami.

Po předchozí dohodě je možné zajistit nocleh.

První den bude kurz od 9:00 – 17:00 hodin (max do 18:00)
Druhý den bude kurz od 8:00 – 16:00 hodin (max do 17:00)

Za celý Team se na vás bude těšit:

společnost TEN ART STROJE, v jejíchž prostorách se bude Masterclass konat
Martin Hanus, pekařský technolog, který bude po celou dobu workshopu Beeshamovi i vám k dispozici
Marika Klčová (alias Mari Klee), organizátor Masterclass, která bude po celou dobu workshopu Beeshamovi i vám k dispozici

Beesham_Prihlaska_23-24-kveten
Beesham_Bio