+420 318 635 425

info@tenart.cz

Příběh ten art

1995

Vznik TEN ART

Založili jsme společnost TEN ART, spol. s r.o.
Naší hlavní aktivitou byl prodej a servis strojů pro pekárny a cukrárny.

1996

Stěhujeme se

Firma se stěhuje do větších prostorů.

1997

Technický plasty

V tomto roce jsme rozšířili naši činnost o druhý obor, kterým je odborný velkoobchod s technickými plastickými hmotami. Sídlo naší firmy je v Příbrami, působnost v obou oborech je po celé České Republice a na Slovensku. Prodej a servis strojů pro pekárny a cukrárny je původním a stěžejním odvětvím firmy. Z původně malé firmy s jedním zaměstnancem se firma TEN ART během uplynulých let změnila v progresivní společnost, která má zákazníky po celé České republice, partnerskou firmu na Slovensku a exportuje do několika zemí východní i západní Evropy.

2000

Rozšiřujeme portfolio dodavatelů

Jsme výhradními zástupci téměř dvou desítek renomovaných evropských i světových výrobců strojů a linek pro pekárny a cukrárny pro Českou republiku. Naším zákazníkům jsme schopni dodat veškeré strojní zařízení pro pekařskou a cukrářskou výrobu – od malé pece do prodejny až po velkokapacitní automatické výrobní linky do moderních velkopekáren, od dávkování surovin až po paletizátor a ovinutí palety do smrštitelné fólie.

2004

Možnost konzultací

Samozřejmostí je poskytnutí odborné konzultace a poradenství našim zákazníkům při výběru vhodného stroje a zařízení a následná instalace za účasti nejen našich techniků ale i našich zkušených technologů.

2005

Další zkvalitnění služeb

Samostatnou kapitolou je zajištění záručního i pozáručního servisu na naše stroje a zařízení. O ten se stará tým našich servisních techniků, kteří jsou rozmístěni po celé České republice. Servisní oddělení řídí manažer servisu, který spravuje i dva sklady náhradních dílů v Příbrami a v Ostravě.

2007

Měníme firemní logo

2008

Nonstop servis

Pro naše zákazníky je k dispozici i nonstop servisní služba na telefonním čísle 724 034 326

2015

Nové sídlo

Letos otevřeme v Příbrami nové sídlo naší firmy s prezentačním zázemím a zkušební pekárnou, která bude sloužit pro předvedení našich strojů a k vývoji a odladění nových receptur a technologických postupů. Těšíme se na Vaši návštěvu ! Cílem našeho snažení je spokojený zákazník, kterému naše stroje spolehlivě slouží k požadovanému účelu a přispívají k rozvoji jeho podnikání. Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, uděláme vše pro to, abyste se stali našimi spokojenými zákazníky i Vy.

2016

Školicí centrum

Otevřeli jsme nové moderní školicí centrum pro naše zákazníky s plně vybavenou předváděcí pekárnou.

2019

Změnili jsme název firmy

Vznik nové dceřiné společnosti TEN ART STROJE s.r.o.

Plány do budoucna

Nonstop servis

A naše plány do budoucna? Chceme být nejlepší – nechte se překvapit