stroje pro pekárny a cukrárny

Nástup nové éry šlehačů – FERNETO

Ať se podíváte do jakékoliv cukrárenské výroby, všude najdete velice známý šlehač „ALBA“. Ovšem jedná se o starší kousky a pro většinu cukrářů je tento stroj již nedostatečný. Právě v tento moment přichází nový šlehač a to FERNETO, který je rovnou ve dvou variantách:

TEN ART STOJE, stroje pro pekárny a cukrárny, vybavení pekárny, pekařské stroje, průmyslové vybavení, pec, pekařská pec, pec na chleba, pec do pekárny

Průmyslová verze BTI

  • Jedná se o průmyslovou verzi, takže už to není žádný „drobek“. Jeho kotlíky se dělají ve variantách 80, 100, 120 a 140l.

 

  • Na první pohled zaujme velká metla, která Vám zaručí perfektní nášleh. Samozřejmě ve výbavě má i další nástroje, jako je spirála a protínačka.

 

  • Šlehací nástroj se snaží dohnat stěrka kotlíku, která setře hmotu ze stran, i zespoda kotlíku, tak aby se hmota neusazovala.

 

Určitě Vás zaujme i to, že tento krásný kousek má digitální ovládací panel s 20. rychlostmi a ještě ke všemu do něj můžete nahrát programy. To Vám zaručí, že každé šlehání bude stejné.

Řemeslná verze BTF

Tohle je menší brácha, který se všechno učí od svého většího bráchy. Díky tomu, se naučil mít také rovnou tři šlehací nástroje: metlu, spirálu a protínačku. Dále ví, že v dnešním světě se už bez digitálního panelu a možností uložení programů neobejde.

 

  • Vejde se do něj až 7 receptů a má také až 20 rychlostí, o jejichž plynulou změnu se stará frekvenční měnič.

 

  • verzi BTF Vám můžeme dodat ve 4. velikostí: 10, 20, 40 a 60l