+420 318 635 425

info@tenart.cz

O nás

TEN ART STROJE s.r.o. je přední dodavatel a výhradní zástupce renomovaných evropských i světových výrobců strojů pro pekárny a cukrárny pro Českou republiku. Dodáváme cukrářské a pekařské stroje a zařízení od malých pecí pro prodejny, až po velkokapacitní automatické výrobní linky do moderních pekáren.

Náš dodavatelský program obsahuje kompletní sortiment strojů a zařízení pro vybavení pekárny, cukrárny, výroby zdravé výživy, a to od sil na mouku přes hnětače na těsto, rohlíkovací a tvarovací stroje, kynárny, pekařské pece, etážové pece na chleba, stroje na krájení chleba a pečiva až po pečné plechy a formy na chleba, paletizační a ovíjecí stroje. Rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak si správně zařídit či vybavit pekařský nebo cukrářský provoz.

Naší prioritou je splnění představ, přání a potřeb našich zákazníků. K tomu je nezbytná vzájemná komunikace. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Do každé zakázky vkládáme smysl pro detail, ctíme řemeslné a ověřené technologické postupy. Sledujeme současné trendy a jsme otevřeni všemu novému. Naše spolupráce s Vámi, prodejem stroje teprve začíná.