+420 318 635 425

info@tenart.cz

Pekařský MASTERCLASS 2024 pořádaný poprvé v České republice s @beesham_the_masterbaker

Před necelým rokem naši firmu @tenartstroje oslovila nadšená hobby pekařka @mari_klee, která se nám svěřila, že by si ráda splnila svůj obrovský sen a uskutečnila poprvé v Čechách pekařský MASTERCLASS. S @martin_masterbaker jsme byli okamžitě nadšeni a rozhodli jsme se, že tento sen musíme pomoci @mari_klee splnit. Přesně tenhle styl pekařského řemesla nás strašně baví.

Jako dodavatel strojů do pekáren a cukráren umíme pomoci se stroji jak pro maličkou jednočlověkovou pekárničku, tak pro průmyslové pekárny. Navíc se vždy rádi pouštíme do nových akcí a ukazujeme ostatním směr.

Po dalších několik měsíců následovaly přípravy, mezitím přišlo vypsání dvou termínů kurzů, které se během jednoho dne vyprodaly! Wow! Přípravy pomůcek, surovin, receptur a organizace jednotlivých dnů se blížily do finále a MASTERCLASS byl tady. Čtyři dny plné pečení, učení, povídání, získávání nových zkušeností a seznamování se byly zde. A bylo to skvělé!

Všem Vám, účastníkům kurzu tímto ještě jednou děkujeme. Vážíme si, že jste nás v Příbrami navštívili a kurzu se zúčastnili. Těší nás, že jsme se s Vámi mohli seznámit a také poznat, kdo stojí osobně za profilem na Instagramu. Bylo skvělé vidět, že hobby pekař i profi pekař najdou jednoduše společnou řeč a láska k řemeslu nás všechny spojila. Vznikly dvě skvělé party zapálených pekařů.

Děkujeme @martin_masterbaker, že si svými zkušenostmi celou akci doplňoval a upekl své slavné Martinovky. A největší díky patří @mari_klee Tobě, že si v nás @tenartstroje vložila důvěru a šla do toho s námi. Bylo nám potěšením Tvůj sen proměnit ve skutečnost. Doufáme, že tohle není poslední MASTERCLASS, který se u nás konal a že tohle je teprve začátek.

Více o Beeshamovi zde