+420 318 635 425

info@tenart.cz

Podcast Velká žranice od Lukáše Hejlíka

Máme tu skvělou novinku na našich webových stránkách – nový podcast zaměřený na pekaře a cukráře, který natočil český divadelní a filmový herec Lukáš Hejlík. Pokud jste zvědaví na zajímavosti ze světa pečení, rozhovory s odborníky a inspiraci pro vaše vlastní pečení, rozhodně si to poslechněte! Lukáš Hejlík je známý především svým projektem Gastromapa, kde bloguje o restauracích, kavárnách, bufetech a dalších typech podniků, které navštívil. Také se věnuje projektu s názvem Velká Žranice – čtyři chody: drby ze scény (amuse bouche), gastro trendy (předkrm), hlavní téma (hlavní chod) a sladká pochvala (dezert).

A nyní se v podcastu zaměřuje na řemeslné pekárny a pekaře z malých pekáren. Znějí zde příběhy a zkušenosti těchto vášnivých profesionálů jako jsou například Mašrtnica, Josef Maršálek a další, kteří se svými dovednostmi a láskou k pečení tvoří lahodné pečivo a dezerty.

Zde najdete odkaz na nový podcast #14 Upeč třeba chleba a podcast #12 Je česká cukrařina světová?. Můžete si ho poslechnout přímo online nebo si ho stáhnout a poslouchat, když budete mít čas. Doufáme, že vám podcastové epizody přinesou hodně radosti a inspirace.

Příjemné poslechnutí podcastu!