+420 318 635 425

info@tenart.cz

S technologií HEIN Flexbaker-UV máte rezervu předpečených výrobků po celý den

HEIN Flexbaker klimabox, box na pečivo, TEN ART STROJE, pekařské stroje, stroje pro pekárny a cukrárny, vybavení pekárny

Lucemburská firma HEIN, světoznámý výrobce pecí a řízených kynáren, uvedla velmi úspěšně na trh unikátní klimabox Flexbaker-UV.

Tento klimatizovaný chladící box, ve kterém je udržována nízká teplota a vysoká vlhkost, je určen na uchovávání předpečeného chleba a pečiva až po dobu čtyř týdnů.

 

Chléb a pečivo do sebe doslova nasaje vlhkost z prostředí klimaboxu a po dopečení je ještě vláčnější, chutnější a má delší trvanlivost než čerstvě upečené.

Kromě zvýšení kvality produktů šetří Flexbaker-UV náklady na pracovní sílu, protože je možné upéct najednou i velké šarže speciálních chlebů, uchovávat je v klimaboxu a postupně každý den odebírat a dopékat nebo napéct již během týdne vše na víkend a pak už jenom dopékat.

Flexbaker-UV je také ideálním řešením pro pekárny s rozvozem chleba a pečiva na svoje prodejny, protože předpečený chléb a pečivo je mnohem stabilnější, při dopravě na prodejny se nedeformuje a na prodejnách ho stačí již jen dopéct.

 

Flexbaker-UV funguje s úspěchem na mnoha pekárnách v Rakousku, Německu i Beneluxu a také již v českých pekárnách.

 

Klimaboxy Flexbaker UV se vyrábějí v různých velikostech dle přání zákazníka. Neváhejte ani Vy a vyžádejte si bližší informace ještě dnes.

 

text: Ing. Petr Gjašik

Další informace o klimaboxech naleznete také ZDE:

HEIN Flexbaker klimabox, box na pečivo, TEN ART STROJE, pekařské stroje, stroje pro pekárny a cukrárny, vybavení pekárny